Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

 • Komunikat o zmianach w repertaurze Opery Bałtyckiej

  Ze względu na niezwykle szybko zmieniającą się sytuację wprowadzamy zmiany do naszego repertuaru.

 • Live streaming "Wehikułu czasu"

  „Wehikuł czasu” poleca się na koniec ferii!

  Już 16 i 17 stycznia zapraszamy was na podróż… w czasie! Wspólnie z Antkiem i Moniką przekonamy się, że fizyka jest niezwykle inspirująca i może pomóc uratować najbliższego przyjaciela! Razem odnajdziemy lekarstwo!

 • Operowe kolędowanie

  Wirtualny koncert kolęd w wykonaniu oper z całej Polski!

 • Taneczny koncert sylwestrowy

  Nasz Taneczny koncert sylwestrowy startuje 31 grudnia o 19:00 i dostępny będzie CAŁĄ DOBĘ!

 • Opera Bałtycka we wspomnieniach i emocjach pracowników

  Opera Bałtycka to przede wszystkim ludzie, którzy za sprawą pasji do wykonywanego zawodu tworzą sztukę na najwyższym poziomie. To zespół, który zna się od lat, osoby, które nazywają Operę swoim drugim domem. Jakie są ich wspomnienia? Które momenty szczególnie zapisały się w pamięci i dlaczego ta praca jest tak wyjątkowa? Poznajcie historie, które chwytają za serce.

 • Fundusz Wsparcia Kultury

  Szanowni państwo,

  ten przedziwny rok był dla nas nie tyle trudny, co inspirujący – wiele się nauczyliśmy, poznaliśmy nowe możliwości działania i dowiedzieliśmy się, że mamy najwspanialszą publiczność na świecie! Przede wszystkim wam dziękujemy za całe okazane wsparcie i za aktywne uczestnictwo w naszych wydarzeniach – tych w Operze i tych onilne. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli znowu regularnie spotykać się w naszej Operze Bałtyckiej w Gdańsku – przygotowujemy się do tego spotkania nieustannie!