Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

 • Grudzień online w Operze Bałtyckiej

  Zapraszamy na wirtualną widownię Opery Bałtyckiej na pełne emocji i doskonałej muzyki spektakle!

 • 7 sposobów na pozostanie zaangażowanym w świat kultury, pozostając w domu

  Pandemia odebrała nam możliwość doświadczania sztuki na żywo. Zamknęły się granice krajów, zamknęły się również drzwi teatrów, kin, oper i wielu instytucji kulturalnych. Nie oznacza to jednak, że nie możemy się rozwijać, poszukiwać, a także wspierać artystów. W sieci nie brakuje ogromu inicjatyw, dzięki którym czasem za jednym kliknięciem kultura znów stanie się dostępna – w formie cyfrowej. Oto 7 sprawdzonych sposobów, dzięki którym poszerzycie swoją wiedzę, pozostaniecie zaangażowani w świat kultury, nasycicie zmysły i przetrwacie do momentu, gdy znów będzie można zasiąść na widowni osobiście.

 • Bilet otwarty do Opery Bałtyckiej - ważny do czerwca 2021 roku

  Mamy nadzieję, że  szybko wróci czas, gdy nasza widownia wypełniona była po brzegi doskonałą publicznością. Dlatego, aby umilić Państwu oczekiwanie na ten dzień, proponujemy zakup BILETU OTWARTEGO.

 • Opera? Si! - transmisja online

  Już 28 listopada o godzinie 17:00 zapraszamy na specjalny odcinek z cyklu Opera? Si! – transmisja online!

 • Zmiany w repertuarze na listopad 2020

  W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy zmodyfikować plany repertuarowe na listopad  

 • Komunikat o zmianach w repertuarze do 29 listopada

  Szanowni widzowie,

  jesteście dla nas najważniejsi, dlatego nie zostawimy was samych w tym trudnym czasie! Informujemy, że zaplanowaną na piątek „Thais” zagramy bez zmian! Musimy jednak odwołać spektakle 7 i 8 listopada oraz pozostałe wydarzenia do 29 listopada odbywające się na terenie Opery przy udziale publiczności.