Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

 • Live streaming premiery "Fidelio"

  Jeśli tym razem nie możecie spędzić z nami święta opery, jakim jest premiera, uczestniczcie w niej online! Zapraszamy na live streaming opery Fidelio w reżyserii Michaela Sturma z Opery Bałtyckiej w Gdańsku – 3 października o godz. 19:00.

 • Artetematy - warsztaty dla całych rodzin

  Brak pomysłów na jesienne popołudnia? Mamy rozwiązanie! Zapraszamy do Opery Bałtyckiej na nowy cykl warsztatów dla całych rodzin! „Artetematy” to artystyczne spotkania dla rodzin z dziećmi w wieku 6-9 lat, które umuzykalniają, otwierają na nowe doświadczenia, a przy tym pozwalają świetnie spędzić czas.

 • Live streaming z premiery Wehikułu czasu

  Przy okazji prapremiery opery naukowej Wehikuł czasu Opera Bałtycka w Gdańsku po raz pierwszy w swojej historii wyemituje live streaming ze spektaklu
   

 • Zasady bezpieczeństwa na spektaklach Opery Bałtyckiej

  Opera podczas pandemii – bezpieczna przestrzeń 

  Wehikuł czasu będzie pierwszym spektaklem zrealizowanym w Operze Bałtyckiej podczas pandemii. Wielkie przygotowania nie dotyczą więc jedynie przedstawienia. Równolegle trwa organizowanie przestrzeni oraz ustalanie nowych zasad zapewniających bezpieczeństwo i swobodę, zarówno artystom, jak i gościom.

 • Konkurs "Opera na czasie"

  Przy okazji prapremiery opery naukowej Wehikuł czasu Opera Bałtycka w Gdańsku po raz pierwszy w swojej historii wyemituje live streaming ze spektaklu. Z tej okazji zapraszamy widzów do udziału w konkursie!

   

 • Wypożyczalnia kostiumów zamknięta do końca sierpnia

  Informujemy, że w związku z koniecznością wprowadzenia nowych rygorów sanitarnych wypożyczalnia kostiumów pozostanie zamknięta do końca sierpnia.