Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

 • Operowy szyk. Ekologiczne nerki, torby i plecaki Opery Bałtyckiej

  W kasie Opery Bałtyckiej – obok plecaków i toreb – dostępne są nerki pochodzące z recyklingu banerów promujących spektakle w cenie 55 zł/sztuka. Serdecznie zapraszamy do urozmaicenia swojej garderoby operowymi akcesoriami!

 • Wejściówka uczniowska na "Giselle" 17 listopada 2019

  Uczniów szkół podstawowych i średnich zapraszamy do kasy Opery Bałtyckiej. Czekają na was bilety za 10 zł na Giselle 17 listopada o 17:00. Biletów w promocyjnej cenie mamy tylko 20. Akcja przeznaczona dla osób indywidualnych. Grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) zachęcamy do zapoznania się z przewidzianą dla nich ofertą Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

 • "Olga" w ramach akcji "Weekend za pół ceny"

  Opera Bałtycka w Gdańsku partnerem projektu „Polska. Zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

 • Światowy Dzień Opery

  Światowy Dzień Opery zbliża się wielkimi krokami! Już  25 października wraz z Opera Europa, OPERA America i Ópera Latinoamérica, świętować będziemy Światowy Dzień Opery #WorldOperaDay.

  Z tej okazji zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – czekają na Was konkursy, zwierzenia naszych artystów, a na naszej scenie zagości opera „Thais”, którą gramy od 25 do 27 października.

   

 • 60+kultura

  Ostatni weekend września chcemy spędzić ze wszystkimi bliskimi nam melomanami - koncertami 28 i 29 września rozpoczynamy sezon artystyczny 2019/2020!

  Z tego też powodu włączamy się w akcję "60 + kultura" - seniorzy 60+ mogą kupić bilet na Gala Moniuszkowska w promocyjnej cenie 50% taniej od ceny biletu normalnego.

  Bilety na oba koncerty (w tym bilety promocyjne!) już można kupić w kasie Opery Bałtyckiej! spieszcie się, liczba promocyjnych biletów jest ograniczona!

  28 września, 19:00
  29 września, 18:00

 • Zbiórka maszyn zakończona!

  Już wiemy, która opera w Polsce ma najlepszą publiczność
  Dzięki Państwa niezwykłemu zaangażowaniu w niecałe dwa tygodnie zebraliśmy wymaganą liczbę maszyn! Nasze skrzynki maillowe wprost pękały w szwach od liczby maili i zdjęć Waszych wspaniałych maszyn do pisania!
  Dziękujemy serdecznie za tak niezwykłe wsparcie!