Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

 • Opera Chat

  Opera Chat …bo chcemy z Wami rozmawiać! Opera Bałtycka jeszcze bardziej otwiera się na widza. Spektakl to nie wszystko, co chcemy zaoferować naszym widzom. Dlatego przy wybranych spektaklach, wspólnie z Jerzym Snakowskim, stworzymy możliwość rozmowy o spektaklu, podzielenia się refleksjami, a także podpatrzenia co dzieje się za kulisami podczas przerwy.

 • 12 listopada - informacja

  Szanowni Państwo,

   

  w związku z uchwaleniem 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy informujemy, że zajęcia edukacyjne Tanecznej Paczki i Operowego Chóru Dziecięcego nie odbędą się.

  Zapraszamy na nie już tydzień później, 19 listopada 2018 roku.

 • Opera czyta dzieciom

  W tym tygodniu w Gdańsku rusza Festiwal Literatury dla Dzieci. Bierze w nim udział również Opera Bałtycka. W operowym foyer w piątek przeczytamy dzieciom książkę Adama Święckiego „Kacper w operze”.

 • Orkiestra Opery Bałtyckiej zagrała w Tallinie

  W poniedziałek (22 października) wieczorem Orkiestra Opery Bałtyckiej wzięła udział w pokazie spektaklu „Tango” w Estońskiej Operze Narodowej w Tallinie. Projekt został sfinansowany ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA.

 • Opera Open House

  Opera Bałtycka bierze udział w Open House. To Międzynarodowy festiwal architektury i designu, który odbędzie się w nadchodzący weekend. Wydarzenie pozwala chętnym zobaczyć najciekawsze wnętrza mieszkań prywatnych, lokali użytkowych i instytucji publicznych w mieście. Opera Bałtycka w Open House weźmie udział już po raz drugi.

 • O "Giselle" w mediach

  Za nami premiera i pierwsze spektakle „Giselle”. Najnowsza baletowa produkcja spodobała się nie tylko naszej publiczności, ale również spotkała się z entuzjastycznym wręcz przyjęciem wśród dziennikarzy, co wyraźnie widać w opublikowanych w mediach recenzjach.