Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

 • Opera Open House

  Opera Bałtycka bierze udział w Open House. To Międzynarodowy festiwal architektury i designu, który odbędzie się w nadchodzący weekend. Wydarzenie pozwala chętnym zobaczyć najciekawsze wnętrza mieszkań prywatnych, lokali użytkowych i instytucji publicznych w mieście. Opera Bałtycka w Open House weźmie udział już po raz drugi.

 • O "Giselle" w mediach

  Za nami premiera i pierwsze spektakle „Giselle”. Najnowsza baletowa produkcja spodobała się nie tylko naszej publiczności, ale również spotkała się z entuzjastycznym wręcz przyjęciem wśród dziennikarzy, co wyraźnie widać w opublikowanych w mediach recenzjach.

 • Nowy spektakl dla całej rodziny

  Zapraszamy już 28 października na nowy spektakl dla całej rodziny "Pomposa i Pomposo". Wspólnie z tytułowymi bohaterami spektakl będziemy przemierzać muzyczne krainy, poznawać fragmenty utworów rozbrzmiewających na całym świecie, odkrywać, czym są arie i jakie kryją się w nich historie, a także co mają one wspólnego z naszymi codziennymi sprawami. Na spektakl zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat wraz z dorosłymi.

 • Akcja "60+ Kultura"

  28 września br. rozpocznie się ósma edycja weekendu kultury dla seniorów, organizowana przez instytucje kultury, a inicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • Koncert dla Lecha Wałęsy

  W tym roku obchodzimy 35. rocznicę przyznania Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla w uznaniu jego działań na rzecz wolności i demokracji w Polsce oraz 75. rocznicę urodzin Pana Prezydenta. Z tej okazji w sobotę, 29 września, w Operze Bałtyckiej odbędzie się uroczysty koncert.

 • Premiera "Giselle" 13 października

  Szanowni widzowie, z powodów technicznych, premiera baletu romantycznego "Giselle" została przeniesiona z 12 na 13 października.