Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

17 marca 2021

"Giselle" odwołana, zapraszamy na B jak balet

Z powodu pojawienia się zakażeń w zespole związanym bezpośrednio ze sceną i w trosce o dobro pracowników i artystów – zmuszeni jesteśmy odwołać weekendowe spektakle „Giselle”

W zamian za to proponujemy naszym widzom „B jak balet”, czyli próbę baletu, w trakcie której będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądają przygotowania zespołu baletu do spektaklu. Próby, oczywiście, do „Giselle” – w pełnych kostiumach i profesjonalnej oprawie artystycznej!
Tym, co będzie dodatkowym atutem spotkania, jest towarzystwo Jerzego Snakowskiego, który wprowadzi widzów w świat baletu i opowieści o Giselle.


Bilet na wydarzenie kosztować będzie 20 zł, a jego sprzedaż ruszy, gdy tylko system uruchomi nam aktywne linki, śledźcie aktualności!
.
.
.
.
ZWROTY BILETÓW
1. Bilety24: Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.
Jednocześnie informujemy, że: zgodnie z art. 15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy.
2. Kasa Opery Bałtyckiej: Zwrot za bilety kupione w kasie Opery Bałtyckiej następuje po oddaniu oryginalnych druków biletów do kasy (kasa czynna jest od wtorku do piątku od 12:00 do 19:00 i soboty od 14:00 do 19:00, godziny i dni pracy kasy biletowej mogą ulec zmianie). Można także zostawić bilety w kopercie z danymi, numerem telefonu i numerem konta bankowego, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane konto.

#OperaBaltycka

 

 

Poprzednia

Koncert Dyplomantów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej

Następna

100. rocznica urodzin Jana Kusiewicza