Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

24 listopada 2020

Grudzień online w Operze Bałtyckiej

Zapraszamy na wirtualną widownię Opery Bałtyckiej na pełne emocji i doskonałej muzyki spektakle!

Zgodnie z rozporządzeniem rządu do 27 grudnia nie będziemy mogli się spotkać w gmachu Opery Bałtyckiej. My jednak chcemy dla was grać nieustannie! Dlatego mamy wspaniałą wiadomość – przez cały grudzień gramy online!  Co dla was przygotowaliśmy?

Poławiacze pereł – 5 i 6 grudnia l LIVE STREAMING

Wtorki na fali – 15 grudnia l LIVE STREAMING

Dziadek do orzechów – 18, 19 i 20 grudnia l LIVE STREAMING

Koncert sylwestrowy – 31 grudnia l W OPERZE oraz LIVE STREAMING

oraz

Pomposo i… – specjalna, grudniowa edycja spektaklu: 6, 13 i 20 grudnia

Opera? Si! – grudniowa edycja cyklu klasycznie o 12:00, w sobotę 19 grudnia

Już wkrótce pojawiać się będą szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na wszystkie nasze wydarzenia. Bądźcie czujni, bo tych spektakli nie można przegapić!
.
.
.
.
ZWROTY BILETÓW

Bilety24: Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.
Jednocześnie informujemy, że: zgodnie z art. 15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy.

Kasa Opery Bałtyckiej: Zwrot za bilety kupione w kasie Opery Bałtyckiej następuje po oddaniu oryginalnych druków biletów do kasy (kasa czynna jest od wtorku do piątku od 12:00 do 19:00 i soboty od 14:00 do 19:00, godziny i dni pracy kasy biletowej mogą ulec zmianie). Można także zostawić bilety w kopercie z danymi, numerem telefonu i numerem konta bankowego, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane konto.

 

 

Poprzednia

Bilet otwarty do Opery Bałtyckiej - ważny do czerwca 2021 roku

Następna

Pomposo i... święta - online