Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

5 października 2020

Komunikat dotyczący działalności Opery Bałtyckiej w październiku

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY DZIAŁAŃ REPERTUAROWYCH W PAŹDZIERNIKU

Ze względu na otrzymane dziś informacje o wejściu Gdańska do żółtej strefy oraz fakt, że priorytetem jest dla nas wystawienie premiery „Fidelio” przełożonej na 23 października 2020, jesteśmy zmuszeni zmodyfikować plany repertuarowe na najbliższy czas.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, publiczności i artystów, zdecydowaliśmy o odwołaniu spektakli „Sen nocy letniej” (9–11 października), „Don Bucefalo” (17–18 października), Opera? Si! (17 października) oraz wszystkich wydarzeń edukacyjnych do końca października. Jesteśmy przekonani o słuszności tego zapobiegawczego działania. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki temu bezpiecznie spotkamy się 23 października, na premierze „Fidelio” Ludwiga van Beethovena.

Osoby posiadające bilety na odwołane spektakle proszone są o kontakt z Biurem Obsługi Widzów w celu zmiany rezerwacji lub zwrotu biletu.

Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24 nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie z ar15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy. Bilety zakupione w kasie można również zwrócić wysyłając je listem poleconym na adres Opery, wraz z prośbą o przelanie pieniędzy za zwrot biletów na podane w liście konto. Kasa Opery pozostaje otwarta w normalnych godzinach.

Poprzednia

Operowe maseczki ochronne

Następna

Ważny komunikat - zmiany w repertuarze