Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

21 kwietnia 2020

W domu też jest NAJ. Nowa akcja Lotosu

Grupa LOTOS rozpoczęła w mediach społecznościowych akcję #wDomuTezJestNAJ, która łączy w sobie różnorodne działania online i stanowi rozszerzenie platformy komunikacyjnej marki LOTOS „NAJ nie bierze się znikąd”. W akcji biorą udział m.in. sportowcy oraz instytucje kultury, z którymi współpracuje koncern.


Śledząc posty z hasztagiem #wDomuTezJestNAJ można bez wychodzenia z domu spotykać się m.in. ze sportowcami i artystami. W inicjatywie bierze udział kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz, polscy skoczkowie narciarscy, tenisista Hubert Hurkacz czy popularyzator nauki Tomasz Rożek. Polacy zostaną zaproszeni także na wydarzenia kulturalne i naukowe udostępniane online. Przewidziane są też konkursy z nagrodami, materiały wideo stworzone przez ambasadorów marki LOTOS oraz zaproszonych do akcji gości, streaming, gry online oraz platforma internetowa będąca hubem komunikacyjnym wszystkich aktywności.

Grupa LOTOS od samego początku pandemii prowadzi szereg działań nakierowanych na pomoc dla placówek medycznych i służb mundurowych. Koncern przekazał w sumie 7 mln zł na wsparcie polskiej służby zdrowia. Ponadto na wybranych stacjach LOTOS funkcjonariusze służb mundurowych otrzymują darmowe napoje, a 7. Pomorska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej może uzupełnić paliwo nie ponosząc żadnych kosztów. Koncern zdecydował się rozszerzyć swoje działania i wesprzeć wszystkich Polaków, którzy z powodu obecnej sytuacji pozostają w domach.

LOTOS od lat wspiera działania i wydarzenia w obszarze sportu i kultury. Jest m.in. oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej, Polskiego Związku Narciarskiego czy Polskiego Związku Tenisowego. Realizuje też – we współpracy z Akademią Piłkarską LG – program Piłkarska przyszłość z LOTOSEM, dedykowanego najmłodszym.

Informacje o akcjach pomocowych dot. walki z koronawirusem można znaleźć tutaj, a akcję #wDomuTeżJestNAJ śledzić na Facebooku.

Poprzednia

Czytelnia Opery Bałtyckiej

Następna

Bilet otwarty na spektakle Opery Bałtyckiej