Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Info

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W OPERZE BAŁTYCKIEJ

1. Na spektakl przyjść mogą wyłącznie osoby zdrowe. Osoby, które mają potwierdzenie lub podejrzenie zakażenia koronawirusem oraz niestosujące się do obowiązujących zasad nie będą wpuszczane na teren Opery.

2. Na terenie Opery należy zakrywajać usta i nos. Przed wejściem do Opery będzie możliwość zakupu maseczki w maseczkomacie. Obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust przez cały pobyt w Operze Bałtyckiej.

3. Opera otwarta będzie na godzinę przed spektaklem – należy przyjść tak, aby nie tworzyć kolejek. W przypadku tworzenia się skupisk należy zachować bezpieczną odległość 2 m.

4. Zdezynfekuj dłonie przed wejściem do Opery oraz dezynfekuj je często przebywając na terenie Opery.

5. Wypełnione oświadczenie o swoim stanie zdrowia należy oddać obsłudze bileterskiej. Oświadczenie można pobrać ze strony Opery (zakładka INFO). Będzie możliwość wypełnienia oświadczenia na miejscu, zalecamy jednak przyniesienie wypełnionego druku.

6. Szatnia będzie nieczynna. Okrycie wierzchnie należy zabrać ze sobą na widownię.

7. Na godzinę przed spektaklem zamknięta zostanie kasa biletowa – prosimy o wcześniejszy odbiór biletów.

8. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez obsługę bileterską – osoby, które nie będą się stosowały do wytycznych, nie będą wpuszczane bądź będą wypraszane z terenu Opery.

Szanowni Państwo, bilety na spektakle Opery Bałtyckiej dostępne są w kasach opery oraz na stronie bilety24.pl.


KASA BILETOWA

wtorek–piątek 12:00–19:00
sobota: 14:00–19:00
niedziela i święta: dwie godziny przed spektaklem

kasabiletowa@operabaltycka.pl, nr tel. 58 763 49 06 lub 58 763 49 12/13 w. 342


INFORMACJE I REZERWACJE

Biuro Obsługi Widzów: anna.juszczak@operabaltycka.pl, nr tel. 58 763 49 12/13 w. 344 lub 58 350 06 15 

Odbiór zarezerwowanych biletów – najpóźniej siedem dni po dokonaniu rezerwacji, ale nie później niż cztery dni przed spektaklem (bilety nieodebrane w wyznaczonym terminie przepadają).

Ze względu na szacunek wobec innych widzów osoby spóźnione mogą wejść na widownię dopiero podczas przerwy. To samo dotyczy osób opuszczających widownię w trakcie przedstawienia.