Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Opera CHAT

W związku z zaleceniami Wojewody Pomorskiego Opera Bałtycka zawiesza działalność sceniczną do 31 marca 2020 z możliwością przedłużenia, odwołujemy więc także najbliższe wydarzenia edukacyjne. O zmianach w trybie pracy instytucji będziemy informować na bieżąco na stronie www oraz w mediach społecznościowych. Pozdrawiamy i nie martwcie się – niedługo znów widzimy się w Operze! :)


Opera Chat…
bo chcemy z Wami rozmawiać!

Opera Bałtycka jeszcze bardziej otwiera się na widza. Spektakle to nie wszystko, co chcemy Wam zaoferować. Pół godziny przed wybranymi przedstawieniami zapraszamy na prelekcje Jerzego Snakowskiego, który pokrótce zaprezentuje dzieło i wskaże możliwe ścieżki interpretacyjne, dzieląc się przy tym ciekawostkami i anegdotami związanymi z tytułem.

W przerwie na monitorach w foyer pokażemy natomiast co podczas antraktu dzieje się za kurtyną, porozmawiamy też z realizatorami i wykonawcami. A po spektaklu zaprosimy widzów na operowy chat na żywo z Jerzym Snakowskim. W foyer operowy ekspert czekać będzie na tych, którzy będą chcieli na gorąco podzielić się swoimi refleksjami, emocjami czy wątpliwościami.

 

 

Wstęp na Opera Chat dla widzów posiadających bilet na spektakl odbywający się w danym dniu.