Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Opera CHAT

Ze względu na informację o wejściu Gdańska do żółtej strefy oraz działając w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo ograniczone zostają wydarzenia realizowane w Operze w październiku. Oznacza to, że w październiku zostają zawieszone działania edukacyjne. Dodatkowo zmodyfikowany został plan repertuarowy, tj. nie zostaną zagrane spektakle do 18 października włącznie. Mamy nadzieję, że na zajęciach w listopadzie zobaczymy się w pełnym składzie!

#działamybezpiecznie


Opera Chat…

bo chcemy z Wami rozmawiać!

Opera Bałtycka jeszcze bardziej otwiera się na widza. Spektakle to nie wszystko, co chcemy Wam zaoferować. Pół godziny przed wybranymi przedstawieniami zapraszamy na prelekcje Jerzego Snakowskiego, który pokrótce zaprezentuje dzieło i wskaże możliwe ścieżki interpretacyjne, dzieląc się przy tym ciekawostkami i anegdotami związanymi z tytułem.

W przerwie na monitorach w foyer pokażemy natomiast co podczas antraktu dzieje się za kurtyną, porozmawiamy też z realizatorami i wykonawcami. A po spektaklu zaprosimy widzów na operowy chat na żywo z Jerzym Snakowskim. W foyer operowy ekspert czekać będzie na tych, którzy będą chcieli na gorąco podzielić się swoimi refleksjami, emocjami czy wątpliwościami.

 

 

Wstęp na Opera Chat dla widzów posiadających bilet na spektakl odbywający się w danym dniu.