Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Operowy Chór Dziecięcy

Drodzy Uczestnicy i Drogie Uczestniczki,
podczas zajęć w styczniu i na początku lutego przygotowujemy się do udziału w spektaklu dyplomowym "Dziecko i czary" Maurice'a Ravel przygotowywanym przez Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
Na regularnych zajęciach Operowego Chóru Dziecięcego spotykamy się już po feriach zimowych, tj. w poniedziałek 28 lutego br. niezmiennie w godz.17.00-18.30.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekcja edukacji
Aleksandra Filipek
aleksandra.filipek@operabaltycka.pl
tel. 508 097 615

W operze spotykają się ci, którzy pragną doskonalić swój głos oraz sprawdzić się aktorsko. Operowy Chór Dziecięcy to grupa dzieci i młodzieży w wieku 8–14 lat, która co tydzień spotyka się w Operze, gdzie rozwija umiejętności wokalne, muzykalność i wspólnie spędza czas. Zajęcia to świetna okazja do ustawienia głosu oraz doskonalenia dykcji. W trakcie warsztatów z prowadzącymi uczestnicy nie tylko zgłębiają tajniki ćwiczeń wokalnych, lecz także wprawiają się w zadaniach teatralnych i ruchowych. Warsztaty umuzykalniające to dobry początek artystycznej przygody oraz okazja do występu na scenie Opery Bałtyckiej.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 17:00 do 18:30 na salach prób, od września do czerwca.


Prowadzący:

Agnieszka Długołęcka

Paulina Wilczyńska

Zajęcia trwają od września do czerwca i odbywają się na sali prób chóru (nr 40, poziom -1), wejście od strony ul. Towarowej / SKM Politechnika).

Szczegółowe informacje:
Aleksandra Filipek, tel. 508 097 615
e-mail: edukacja@operabaltycka.pl