EU
Repertuar Kup bilet

Dojazd i parking

Opera Bałtycka znajduje się we Wrzeszczu, przy głównym ciągu komunikacyjnym. Można do niej dotrzeć samochodem, tramwajem, autobusem lub kolejką SKM.

Liniami: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 115, 283, N1, N4, N13

Od przystanku tramwajowego należy kierować do przejścia dla pieszych, w stronę ul. Hallera, po przejściu należy skierować się w prawo, następnie dojść do końca budynku Opery i skierować się w lewo – wejście do budynku znajduje się po lewej stronie.

Od przystanku autobusowego (autobus kierujący się w stronę Gdańska Głównego) należy dojść do przystanku tramwajowego i wówczas kierować się tą samą drogą, wyjaśnioną powyżej.

Od przystanku autobusowego (autobus kierujący się w stronę Wrzeszcza) należy po skierować się w prawo i iść wzdłuż budynku Opery po czym skręcić w lewo, wejście do budynku jest po lewej stronie.

Stacja Gdańsk Politechnika zlokalizowana z tyłu budynku Opery. Po wyjściu z peronu należy kierować się ul. Trubadurów w stronę al. Zwycięstwa, następnie skręcić w lewo i iść do końca budynku Opery, następnie znów skręcić w lewo – wejście do budynku jest po lewej stronie.

Parking Opery Bałtyckiej przeznaczony jest dla artystów i pracowników oraz osób z niepełnosprawnościami.

Najbliższy parking dla osób przyjeżdżających samochodem znajduje się wzdłuż ul. Towarowej, pomiędzy ul. Hallera a ul. Trubadurów, wzdłuż ul. Hallera oraz pod Multikinem (parking bezpłatny).

Zobacz na mapie
Opera Bałtycka w Gdańsku
Al. Zwycięstwa 15
80-219 Gdańsk