Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

20 sierpnia 2021

Dance for PD

W Operze Bałtyckiej wierzymy, że sztuki tańca, śpiewu czy muzyki mają prawdziwie terapeutyczną moc. Dlatego też rekomendujemy kurs Dance for PD, do uczestnictwa w którym serdecznie zachęcamy obecnych i byłych artystów tancerzy.

 

Stowarzyszenie Park ON w Gdańsku wraz z Dance for PD ® w Nowym Jorku zapraszają na pierwszy w Polsce wprowadzający kurs dla tancerzy, którzy dzięki temu nauczą się prowadzenia zajęć tańca dla osób chorych na Parkinsona.

Kurs, organizowany dzięki dofinansowaniu ze środków NOWE FIO, prowadzić będzie David Leventhal, nowojorski tancerz i pedagog, specjalizujący się w pracy z osobami chorymi na Parkinsona, oraz Katarzyna Filipowicz, kulturoznawczyni, tancerka, terapeutka ruchem i tańcem.

 

Za sprawą dofinansowania uczestnictwo w kursie jest bezkosztowe.

 

Kurs odbywać się będzie online. Zgłoszenia przyjmowane są od 5.08 do 1.10. Zakwalifikować się może określona liczba osób. Z uwagi na specyfikę kursu prosimy o przemyślane wysyłanie zgłoszeń – kurs ma na celu przygotowanie do pracy z osobami, które wymagają szczególnej opieki. Jest więc kierowany do osób zdecydowanych poświęcić swoją dalszą pracę właśnie tej dziedzinie.

 

Link do zapisów na szkolenie

 

Szczegółowe informacje znajdziecie w załączniku.

Poprzednia

Zmiana na stanowisku zastępcy dyrektora ds. muzycznych

Następna

Rekrutacja w Operze Bałtyckiej