Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

10 marca 2021

GRAMY ONLINE

Ze względu na obostrzenia wprowadzone na terenie województwa pomorskiego zmuszeni jesteśmy odwołać stacjonarne spektakle „Giselle” zaplanowane na 19 i 20 marca.

Oba wydarzenia zostaną jednak wystawione w formie live streamingu!
Bilety na 20 marca dostępne są pod linkiem https://bit.ly/3l3v4Oy , bilety na live streaming 19 marca dostępne będą wkrótce.

Bilety na 21 marca w Operze wciąż pozostają w sprzedaży – może i jesteśmy nadmiernymi optymistami, ale nieustannie wierzymy, że spotkanie na żywo nastąpi niedługo!
.
.
.
.

ZWROTY BILETÓW

Bilety24: Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.
Jednocześnie informujemy, że: zgodnie z art. 15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy.
Kasa Opery Bałtyckiej: Zwrot za bilety kupione w kasie Opery Bałtyckiej następuje po oddaniu oryginalnych druków biletów do kasy (kasa czynna jest od wtorku do piątku od 12:00 do 19:00 i soboty od 14:00 do 19:00, godziny i dni pracy kasy biletowej mogą ulec zmianie). Można także zostawić bilety w kopercie z danymi, numerem telefonu i numerem konta bankowego, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane konto.

 

 

Poprzednia

Awaria skrzynki mailowej Opery Bałtyckiej

Następna

Zmiany w repertuarze na marzec i kwiecień 2021