Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

5 listopada 2020

Komunikat o zmianach w repertuarze do 29 listopada

Szanowni widzowie,

jesteście dla nas najważniejsi, dlatego nie zostawimy was samych w tym trudnym czasie! Informujemy, że zaplanowaną na piątek „Thais” zagramy bez zmian! Musimy jednak odwołać spektakle 7 i 8 listopada oraz pozostałe wydarzenia do 29 listopada (w tym B jak balet) odbywające się na terenie Opery przy udziale publiczności.

Ale cały czas pracujemy nad możliwościami spotkania z wami!

W sobotę o 18:00 wyemitowane zostanie nagranie „Thais”, zarejestrowane dzień wcześniej, na które zapraszamy wszystkich tych, którym nie uda się być z nami na żywo.

Osoby, które kupiły bilety na 7 i 8 listopada bilety na spektakl, proszone są o kontakt z Biurem Obsługi Widzów – możliwa jest bowiem zamiana biletu na kod dostępu lub zwrot należności za bilety.

O dalszych działaniach będziemy was informować na bieżąco! Do zobaczenia – z niektórymi już w piątek, z innymi wirtualnie!
.
.
.

ZWROTY BILETÓW

Bilety24: Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.
Jednocześnie informujemy, że: zgodnie z art. 15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy.

Kasa Opery Bałtyckiej: Zwrot za bilety kupione w kasie Opery Bałtyckiej następuje po oddaniu oryginalnych druków biletów do kasy (kasa czynna jest od wtorku do piątku od 12:00 do 19:00 i soboty od 14:00 do 19:00, godziny i dni pracy kasy biletowej mogą ulec zmianie). Można także zostawić bilety w kopercie z danymi, numerem telefonu i numerem konta bankowego, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane konto.

 

Poprzednia

Streaming B jak balet i "Thais"

Następna

Zmiany w repertuarze na listopad 2020