Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

27 czerwca 2022

Opera? Si! - gala z okazji 100. odcinka

Opera? Si! to niezwykłe spotkanie melomanów ze znawcą opery, Jerzym Snakowskim. W czerwcu 2022 tym bardziej niezwykłe, bo jubileuszowe. W sobotę, 25 czerwca, Opera Bałtycka razem z Jerzym Snakowskim zapraszają na uroczystą GALĘ z okazji 100. spotkania cyklu Opera? Si!

Gala Opera? Si! będzie wydarzeniem wyjątkowym – niezwykle bogaty program artystyczny w wykonaniu świetnych solistów, rozmowy z artystami i osobami związanymi od lat z cyklem. Wśród artystów między innymi Katarzyna Hołysz (sopran), Anna Fabrello (sopran), Karolina Sikora (mezzosopran), Leszek Skrla (baryton), tancerze baletu. Publiczność Gali usłyszy znane utwory z oper i operetek, m.in. z Madamy Butterfy Pucciniego, Nabucco Verdiego, Strasznego dworu Moniuszki czy Wesołej wdówki Lehára. Do tego, oczywiście, charyzmatyczny prowadzący, i jednocześnie twórca cyklu Opera? Si!, Jerzy Snakowski, który o operze wie chyba wszystko!

Opera? Si!
Gala z okazji 100. Odcinka
sobota, 25 czerwca, godz. 18

Bilety (40-50 zł lub 25 – bilet specjalny) na Galę Opera? Si! dostępne w kasie Opery Bałtyckiej i na www.operabaltycka.pl

Poprzednia

Cyrulik sewilski - konkurs

Następna

Ludzie Opery nagrodzeni