Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

6 listopada 2020

Zmiany w repertuarze na listopad 2020

W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy zmodyfikować plany repertuarowe na listopad: 

„Thais” gramy tylko 6 listopada, ale 7 listopada możliwe będzie obejrzenie spektaklu online – link

„B jak balet – otwarta próba baletu” zostaje odwołana, w gamuch opery i online, ale nie martwcie się, dla wszystkich miłośników baletu przygotowujemy coś specjalnego! O szczegółach będziemy informować już wkrótce!

Odwołujemy wydarzenia edukacyjne takie jak Artetematy czy Opera na start.

Opera? Si! odbędzie się 28 listopada w formie live streamingu o godzinie 17:00, szczegóły niebawem!

Najdłużej wyczekiwana premiera tego roku, „Fidelio” Beethovena, zostaje przełożona na rok 2021. Nową datę premiery podamy najszybciej jak to możliwe – bądźcie czujni!

 

 

ZWROTY BILETÓW

Bilety24: Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.
Jednocześnie informujemy, że: zgodnie z art. 15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy.

Kasa Opery Bałtyckiej: Zwrot za bilety kupione w kasie Opery Bałtyckiej następuje po oddaniu oryginalnych druków biletów do kasy (kasa czynna jest od wtorku do piątku od 12:00 do 19:00 i soboty od 14:00 do 19:00, godziny i dni pracy kasy biletowej mogą ulec zmianie). Można także zostawić bilety w kopercie z danymi, numerem telefonu i numerem konta bankowego, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane konto

Poprzednia

Komunikat o zmianach w repertuarze do 29 listopada

Następna

Opera? Si! - transmisja online