Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

11 marca 2021

Zmiany w repertuarze na marzec i kwiecień 2021

W związku z informacjami przedstawionymi na wczorajszej konferencji ministra zdrowia informujemy, że wprowadzamy istotne zmiany do repertuaru:

  1. Spektakle „Giselle” zostaną zaprezentowane wyłącznie w formie live streamingu 19 i 20 marca. Spektakl 21 marca zostaje odwołany.
  2. Wydarzenie „Opera? Si!” odbędzie się wyłącznie w wersji live streamingu, który zostanie później udostępniony na dobę.  
  3. Z kwietniowego repertuaru zdejmujemy spektakl „Straszny dwór”
  4. Premiera trytpyku „Judyta/Syn marnotrawny/Święto wiosny” przeniesiona zostaje na 10 kwietnia. Do repertuaru zostaje dodany spektakl 23 kwietnia.

 

ZWROTY BILETÓW

Bilety24: Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.
Jednocześnie informujemy, że: zgodnie z art. 15zp ustawy z 31 marca 2020r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania Umowy.

Kasa Opery Bałtyckiej: Zwrot za bilety kupione w kasie Opery Bałtyckiej następuje po oddaniu oryginalnych druków biletów do kasy (kasa czynna jest od wtorku do piątku od 12:00 do 19:00 i soboty od 14:00 do 19:00, godziny i dni pracy kasy biletowej mogą ulec zmianie). Można także zostawić bilety w kopercie z danymi, numerem telefonu i numerem konta bankowego, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane konto.

 

Poprzednia

GRAMY ONLINE

Następna

Zmiana terminu premiery oraz zmiany w repertuarze