Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Opera na start

Dzieci wraz z rodzicami uczestniczą w zajęciach muzyczno-ruchowych, podczas których kreatywnie spędzają czas i mogą czerpać inspirację do dalszych muzycznych przygód. Muzyka wpiera rozwój szczególnie w pierwszych latach życia, a dźwięki i rytmy są naturalnym środowiskiem do zabawy. Spotkania uruchamiają wyobraźnię, kreatywność, spontaniczność u młodszych i starszych dzieci. Wspólne zajęcia z dziećmi stwarzają okazję do zaprzyjaźnienia ich z muzyką już od wczesnych lat, by w przyszłości samodzielnie i chętnie po nią sięgały. Czas z rówieśnikami to świetna zabawa, a poprzez zabawę dzieci uczą się najwięcej.

Zajęcia prowadzą artyści i artystki Chóru, Orkiestry, Baletu oraz soliści i solistki współpracujący z Operą Bałtycką.

Przydatne informacje:

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 miesięcy do 3 lat.

Czas trwania: 40 minut.

Ze względu na komfort dzieci zajęcia prowadzone są w małej grupie. Liczba miejsc ograniczona do 15, maksymalnie jeden opiekun (w uzasadnionych przypadkach maksymalnie dwóch opiekunów).

Koszt udziału w  zajęciach: 30 zł.

Bilety w kasie biletowej oraz za pośrednictwem serwisu bilety24.pl.

Dostępność terminów sprawdzisz w repertuarze.

Zajęcia odbywają się w niedziele na  dużej sali baletowej (wejście od strony ul. Towarowej / SKM Politechnika).

Zachęcamy do przyjścia około 10–15 minut wcześniej – tak, by dzieci oswoiły się z nowym miejscem. Przedsionek sali baletowej wyposażony jest w przewijak. Zabawki i książeczki umilą czas oczekiwania na zajęcia. Na sali baletowej uczestnicy warsztatów przebywają bez obuwia, z uwagi na ochronę podłoża dla ćwiczących tam na co dzień tancerzy.

 

Szczegółowe informacje:

Mirosław Ołdak
kasabiletowa@operabaltycka.pl
58 763 49 12/13 w. 342