Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Operowy Chór Dziecięcy

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19 i działając w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo ograniczone zostają wydarzenia realizowane w siedzibie Opery. Od listopada 2020 roku zajęcia Operowego Chóru Dziecięcego prowadzone są wyłącznie w formie zdalnej (online).
Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w pełnym składzie na zajęciach w Operze!

#działamybezpiecznie


Zajęcia Operowego Chóru Dziecięcego już się rozpoczęły.
Zapraszamy w poniedziałki, godz. 17.00-18.30

Wszystkie chętne osoby proszone są przed pierwszymi zajęciami o kontakt telefoniczny:
Aleksandra Filipek
tel. 508 097 615
edukacja@operabaltcyka.pl


Ważne!
W Operze działamy  bezpiecznie.Opracowane zostały zasady przebywania w budynku i uczestnictwa w wydarzeniach.Najważniejsze z nich dostępne są w ulotce w załączniku – prosimy o zapoznanie się z nimi przed przyjściem do Opery. Wszyscy, niezależnie od wieku, jesteśmy zobowiązani do ich przestrzegania.

 

Prosimy o zapoznanie się zasadami bezpieczeństwa, a rodziców lub opiekunów osób biorących udział w zajęciach prosimy o podpisanie oświadczenia (do pobrania na dole strony).

 

 


W operze spotykają się ci, którzy pragną doskonalić swój głos oraz sprawdzić się aktorsko. Operowy Chór Dziecięcy to grupa dzieci i młodzieży w wieku 8–14 lat, która co tydzień spotyka się w Operze, gdzie rozwija umiejętności wokalne, muzykalność i wspólnie spędza czas. Zajęcia to świetna okazja do ustawienia głosu oraz doskonalenia dykcji. W trakcie warsztatów z prowadzącymi uczestnicy nie tylko zgłębiają tajniki ćwiczeń wokalnych, lecz także wprawiają się w zadaniach teatralnych i ruchowych. Warsztaty umuzykalniające to dobry początek artystycznej przygody oraz okazja do występu na scenie Opery Bałtyckiej.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 17:00 do 18:30 na salach prób, od września do czerwca.

Kliknij i zobacz, czym jest Chór Dziecięcy!

Prowadzący:

Agnieszka Długołęcka

Paulina Wilczyńska

Zajęcia trwają od września do czerwca i odbywają się na sali prób chóru (nr 40, poziom -1), wejście od strony ul. Towarowej / SKM Politechnika).

Szczegółowe informacje:
Aleksandra Filipek, tel. 508 097 615
e-mail: edukacja@operabaltycka.pl