Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

21 czerwca 2021

REPERTUAR DO KOŃCA 2021 ROKU I SPRZEDAŻ BILETÓW

To właśnie dziś! Na naszej stronie www.operabaltycka.pl znajdziecie daty spektakli i koncertów, które już od września będziemy dla was prezentować.

Również od dziś możecie kupić bilety na wydarzenia nowego sezonu! Sprawdźcie koniecznie, co dla was przygotowaliśmy i zajmijcie najlepsze miejsca! Aktualnie sprzedaż dostosowana jest do 75% widowni. W zależności od obowiązujących restrykcji będziemy zmieniać liczbę miejsc, choć mamy nadzieję, że widzów będzie mogło być tylko więcej.
Bilety kupicie w kasie biletowej i online. Pamiętajcie jednak, że kasa biletowa w lipcu jest nieczynna i w tym czasie bilety kupicie tylko online.

W planach repertuarowych do końca roku 2021 mamy dwie premiery („Fidelio” van Beethovena oraz „Kopciuszek” Prokofiewa), spektakle repertuarowe („Poławiacze pereł”, „Madama Butterfly”, „Giselle”, „Don Bucefalo”, „Dziadek do orzechów”, „Judyta/Syn marnotrawny/Święto wiosny”) oraz koncerty („Wtorki na fali – koncerty inspirowane literaturą”, a także Koncert sylwestrowy).

Wydarzenia towarzyszące spektaklom wprowadzać będziemy sukcesywnie, zgodnie z aktualnie panującymi rozporządzeniami. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, bo pracujemy nad tym, aby wszystkim było w operze jak najlepiej i najwygodniej!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

 

Poprzednia

Opera Chat

Następna

Festiwal Szekspirowski już jutro!