Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Aktualności

9 grudnia 2020

"Wtorki na fali" - online

Cykl koncertów „Wtorki na fali” miał być odpowiedzią na ograniczoną liczbę miejsc na naszej operowej widowni. Koncerty w przestrzeni foyer Opery Bałtyckiej pomieścić mogłyby dużo większą liczbę osób! Niestety, czasy pandemii pokrzyżowały nam plany i pozwoliły na zapraszanie równie kameralnej widowni.

Trzeci koncert z cyklu daje jednak szansę na zmianę tej sytuacji! Już w najbliższy wtorek, 15 grudnia, macie szansę wysłuchać ostatniego koncertu z cyklu bez obowiązkowej maseczki, w zaciszu swojego mieszkania! A żeby koncert był dostępny dla jeszcze większej liczby osób, mamy doskonałą informację – każda osoba, która zakupiła dostęp do naszych poprzednich (lub zbliżających się) transmisji, ma możliwość otrzymania zaproszenia na koncert!

Wystarczy przesłać mailem zdjęcie/skan zakupionego biletu na mail kasabiletowa@operabaltycka.pl, a po jego weryfikacji na wasze maile trafi kod dostępu do koncertu! Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 grudnia.

Ci, którzy nie posiadają żadnego biletu na nasze transmisje, powinni szybko to nadrobić, ale mają też możliwość wygrania dostępu w konkursie! Więcej szczegółów znajdziecie na naszym Facebooku.

 

Sam koncert zaś będziecie mogli oglądać już o 19:00 pod linkiem

Poprzednia

Wtorki na fali online - konkurs

Następna

Repertuar do końca sezonu 2020/2021