EU
Repertuar Kup bilet

Zamówienia publiczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Opera Bałtycka w Gdańsku wdrożyła Platformę eZamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub oneplace@marketplanet.pl, gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link: www.operabaltycka.ezamawiajacy.pl


Plan zamówień i postępowania:

Plan zamówień publicznych na rok 2023
Aktualizacja planu postępowań o udzielenie zamówień na rok 2023

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Księżniczka czardasza".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Don Kichot".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - opracowanie projektów kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem oraz nadzór procesu wykonania ww. projektów do wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - scenografia wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - reżyseria wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - dyrygowanie próbami solistów do premiery oraz dyrygowanie - przygotowanie orkiestry do premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - kierownictwo muzyczne wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Król Roger".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych pt.: "Koncerty wielkanocne".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie elementów dekoracji scenicznych według projektu scenografa.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych w I kwartale 2023 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - doangażowanie tancerzy baletowych do spektakli "Don Kichot" 6, 7, 8 stycznia 2023 r.