EU
Repertuar Kup bilet

Zamówienia publiczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Opera Bałtycka w Gdańsku wdrożyła Platformę eZamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub oneplace@marketplanet.pl, gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link: www.operabaltycka.ezamawiajacy.pl


Plan zamówień i postępowania:

Plan zamówień publicznych na rok 2024.
Aktualizacja planu postępowań o udzielenie zamówień na rok 2024.

Informacja o udzieleniu zamówienia - udział solisty-śpiewaka w spektaklu "Latający Holender" Richarda Wagnera w partii Holender - baryton - BOF.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - przygotowanie i prezentacja spektaklu operowego "Turandot" - BOF.

Informacja o udzieleniu zamówienia - patynowanie scenografii i rekwizytów - "Carmen".

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie rekwizytów według projektu scenografa do premiery opery "Carmen".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - patynowanie scenografii i rekwizytów do spektaklu "Carmen".

Ogłoszenie o udzielanych zamówieniach: przygotowanie i prezentacja spektaklu operowego "Turandot" - BOF.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie rekwizytów według projektu scenografa do premiery opery "Carmen".

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie scenografii i rekwizytów "Carmen".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału kierownika muzycznego i dyrygenta w spektaklach operowych "Carmen".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - przygotowanie i prezentacja spektaklu operowego "Turandot" - BOF.

Informacja o nieudzieleniu zamówienia - przygotowanie i prezentacja spektaklu operowego "Turandot" - BOF.

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie scenografii i rekwizytów - "Carmen".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - prezentacja spektaklu operowego "Jaś i Małgosia" - BOF 2024.

Informacja o nieudzieleniu zamówienia - prezentacja spektaklu operowego "Jaś i Małgosia" - BOF 2024.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - prezentacja spektaklu operowego "Jaś i Małgosia" - BOF.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zaprojektowanie kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem kostiumów na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu operowego "Carmen" Georges'a Bizeta.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału kierownika muzycznego i dyrygenta w przygotowaniu premiery oraz w kolejnych spektaklach baletowych: "Coppelia".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach baletowych: "Coppelia".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Łaskawość Tytusa".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - udział muzyków w premierze "Turandot" - instrumenty smyczkowe.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - udział muzyków w premierze "Turandot" - instrumenty dęte.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie scenografii i rekwizytów według projektu scenografa do premiery opery "Carmen" Georges'a Bizeta. Termin premiery 7 czerwca 2024 roku.

Informacja o udzieleniu zamówieniu - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami, doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem scenografii na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu operowego "Carmen" Georges'a Bizeta, którego premiera planowana jest w Operze Bałtyckiej w Gdańsku w dniu 7 czerwca 2024 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - reżyseria spektaklu operowego "Carmen" Georges'a Bizeta.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Król Roger".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklu "Latający Holender" Ryszarda Wagnera w dniu 24 lipca 2024 r. w Operze Leśnej w Sopocie oraz poprzedzających go próbach. Ww prezentacja odbędzie się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego / Baltic Opera Festival.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - przygotowanie i prezentacja premiery spektaklu "Turandot" Giacomo Pucciniego. Prezentacja spektaklu w Operze Leśnej w Sopocie w dniach 20 i 25 lipca 2024 r. w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego / Baltic Opera Festival, z udziałem dyrygenta, solistów oraz orkiestry zapewnionych przez Zamawiającego - Operę Bałtycką w Gdańsku. Ww prezentacje odbędą się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego / Baltic Opera Festival.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - udział solisty-śpiewaka w spektaklu "Latający Holender" Richarda Wagnera w partii Holender - baryton, w tym prezentacji spektaklu w Operze Leśnej w Sopocie w dniu 24 lipca 2024 r. oraz poprzedzających go próbach. Ww prezentacja odbędzie się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego / Baltic Opera Festival.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału kierownika muzycznego i dyrygenta w przygotowaniu premiery spektaklu "Turandot" Giacomo Pucciniego oraz prezentacji spektaklu premierowego i drugiej prezentacji w dniach 20 i 25 lipca 2024 r. w Operze Leśnej w Sopocie w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego / Baltic Opera Festival.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - udział solisty-śpiewaka w spektaklu "Turandot" Giacomo Pucciniego w partii Calafa - tenor, w tym w prezentacjach spektaklu w Operze Leśnej w Sopocie w dniach 20 i 25 lipca 2024 r. oraz poprzedzających je próbach. Ww prezentacje odbędą się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego / Baltic Opera Festival.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Don Kichot".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Rigoletto".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem. Doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem kostiumów na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu operowego "Carmen" Georges'a Bizeta.

Informacja o udzielonym zamówieniu - opieka reżyserska nad jednym odcinkiem spektaklu muzycznego dla rodzin "Pomposo i..", który zostanie zrealizowany na scenie Opery Bałtyckiej w Gdańsku w terminie 19 maja 2024 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - reżyseria spektaklu operowego "Carmen" Georges'a Bizeta.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami, doprowadzenie Spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem scenografii na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu operowego "Carmen" Georges'a Bizeta, którego premiera planowana jest w Operze Bałtyckiej w Gdańsku w dniu 7 czerwca 2024 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - opieka reżyserska nad jednym odcinkiem spektaklu muzycznego dla rodzin "Pomposo i..", który zostanie zrealizowany na scenie Opery Bałtyckiej w Gdańsku w terminie 19 maja 2024 roku.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Karnawał zwierząt".

Informacja o udzieleniu zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Madama Butterfly".

Informacja o udzieleniu zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Księżniczka czardasza".

Informacja o udzielonym zamówieniu - zaprojektowanie sukien koncertowych dla Artystek Chóru Opery Bałtyckiej do Koncertu Sylwestrowego, który odbędzie się w Operze Bałtyckiej w Gdańsku w dniach 30 i 31 grudnia 2023 roku.

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie scenografii i rekwizytów według projektu scenografa do premiery balety "Coppelia, czyli dziewczyna o szklanych oczach".

Informacja o udzielonym zamówieniu - reżyseria i osobiste prowadzenie Koncertu Sylwestrowego, który odbędzie się w Operze Bałtyckiej w Gdańsku w dniach 30 i 31 grudnia 2023 roku.

Informacja o udzielonym zamówieniu - realizacja multimediów według koncepcji inscenizacji i reżyserii oraz programu artystycznego do Koncertu Sylwestrowego, który odbędzie się w dniach 30 i 31 grudnia 2023 roku.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Koncert Sylwestrowy".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie scenografii i rekwizytów według projektu scenografa do premiery baletu "Coppelia, czyli dziewczyna o szklanych oczach" Leo Delines'a. Termin premiery 6 kwietnia 2024 roku w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału skrzypków podczas koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity." w dniu 12 grudnia 2023 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału skrzypków podczas koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity." w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - przygotowanie koncepcji wizualnej etiudy taneczno-performatywnej pt.: "Trojański Koń" stanowiącej część programu artystycznego koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity.", który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Informacja o udzieleniu zamówienia - przygotowanie koncepcji choreografii oraz wykonanie partii tanecznej w etiudzie taneczno-performatywnej pt.: "Trojański Koń" stanowiącej część programu artystycznego koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity.", który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu: zapewnienie udziału skrzypków podczas koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity." w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - przygotowanie koncepcji wizualnej etiudy taneczno-performatywnej pt. "Trojański Koń" stanowiącej część programu artystycznego koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity.", który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - przygotowanie koncepcji choreografii oraz wykonanie partii tanecznej w etiudzie taneczno-performatywnej pt.: "Trojański Koń" stanowiącej część programu artystycznego koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity.", który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału skrzypków podczas koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Legendy. Baśnie. Mity." w dniu 12 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - realizacja multimediów według koncepcji inscenizacji i reżyserii oraz programu artystycznego Koncertu Sylwestrowego, który odbędzie się w Operze Bałtyckiej w dniach 30 i 31 grudnia 2023 roku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie sukien koncertowych dla Artystek Chóru Opery Bałtyckiej do "Koncertu Sylwestrowego".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - reżyseria i osobiste prowadzenie "Koncertu Sylwestrowego".

Informacja o udzieleniu zamówienia - opracowanie koncepcji choreografii do premiery spektaklu baletowego "Karnawał zwierząt".

Informacja o udzieleniu zamówienia - opracowanie koncepcji choreografii do premiery spektaklu baletowego "Coppelia, czyli Dziewczyna o szklanych oczach".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zaprojektowanie scenografii i kostiumów do premiery spektaklu baletowego "Coppelia, czyli Dziewczyna o szklanych oczach".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału kierownika muzycznego i dyrygenta w przygotowaniu premiery oraz w kolejnych spektaklach baletowych "Karnawał Zwierząt" C. Saint-Saensa.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Thais".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Rigoletto".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Księżniczka czardasza", "Madama Butterfly", "Karnawał zwierząt", "Latający Holender", "Don Kichot", "Rigoletto", "Król Roger", "Łaskawość Tytusa", "Aida", "Sen Nocy Letniej".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału kierownika muzycznego i dyrygenta w spektaklach "Coppelia" i "Carmen".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału skrzypków podczas koncertu "Wtorki na fali - koncert inspirowany literaturą: Aleksander Fredro. II odsłona" w dniu 14 listopada 2023 roku.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami oraz zaprojektowanie kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem, doprowadzenie Spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem scenografii i kostiumów na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu baletowego "Karnawał zwierząt" (fr. "Le Carnaval des animaux") Camille’a Saint-Saënsa.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Don Kichot".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału kierownika muzycznego i dyrygenta w przygotowaniu premiery oraz w kolejnych spektaklach operowych "Łaskawość Tytusa" W. A. Mozarta.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - opracowanie koncepcji choreografii do premiery spektaklu baletowego "Coppelia, czyli Dziewczyna o szklanych oczach".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami oraz zaprojektowanie kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem, doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem scenografii i kostiumów na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu baletowego "Coppelia".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - opracowanie koncepcji choreografii do premiery spektaklu baletowego "Karnawał zwierząt".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami oraz zaprojektowanie kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem, doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem scenografii i kostiumów na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu baletowego "Karnawał zwierząt".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Łaskawość Tytusa" i "Karnawał zwierząt".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Aida".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych: "Don Kichot", "Rigoletto", "Thais", "Koncert Sylwestrowy".

Informacja o udzielanym zamówieniu - realizacja oświetlenia i multimediów do wydarzeń artystycznych w Operze Leśnej w Sopocie w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego - Baltic Opera Festival w dniach 15-17 lipca 2023 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - dyrygowanie próbami solistów do premiery oraz dyrygowanie-przygotowanie orkiestry do premiery opery "Latający Holender".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Rigoletto".

Informacja o udzieleniu zamówienia - reżyseria spektaklu operowego "Rigoletto".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Rigoletto".

Informacja o udzieleniu zamówienia - reżyseria wieloobsadowej premiery opery "Latający Holender" Richarda Wagnera.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami do premiery spektaklu operowego "Łaskawość Tytusa" Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zaprojektowanie kostiumów (łącznie z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem) do premiery spektaklu operowego "Łaskawość Tytusa" Wolfganga Amadeusa Mozarta.

Informacja o udzieleniu zamówienia - opracowanie projektów kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem oraz nadzór procesu wykonania ww. projektów do wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender" Richarda Wagnera.

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie scenografii i rekwizytów według projektu scenografa do premiery opery "Latający Holender" Richarda Wagnera.

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie scenografii według projektu scenografa do premiery spektaklu operowego "Rigoletto" Giuseppe Verdiego.

Informacja o udzieleniu zamówienia - prezentacja spektaklu "Loteria na mężów" (premiera) Karola Szymanowskiego z librettem autorstwa Wojciecha Tomczyka, w dn. 14 lipca 2023 r. w siedzibie Opery Bałtyckiej w Gdańsku, w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego - Baltic Opera Festival. Opera Krakowska w Krakowie.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zaprojektowanie scenografii wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender" Richarda Wagnera. Termin premiery: 15 lipca 2023 r., Opera Leśna w Sopocie. Prezentacje w Operze Bałtyckiej w sezonie 2023/2024.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - reżyseria spektaklu operowego "Rigoletto" Giuseppe Verdiego. Termin i miejsce premiery: 3 czerwca 2023 r. w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie scenografii według projektu scenografa do premiery spektaklu operowego "Rigoletto" Giuseppe Verdiego.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - prezentacja spektaklu "Loteria na mężów" (premiera) Karola Szymanowskiego z librettem autorstwa Wojciecha Tomczyka, w dn. 14 lipca 2023 r. w siedzibie Opery Bałtyckiej w Gdańsku, w ramach Bałtyckiego Festiwalu Operowego - Baltic Opera Festival.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie scenografii wraz z należącymi do niej rekwizytami, doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem scenografii na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu operowego "Łaskawość Tytusa" Wolfganga Amadeusa Mozarta, którego premiera planowana jest w Operze Bałtyckiej w Gdańsku w dniu 7 października 2023 r.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zaprojektowanie kostiumów (łącznie z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem), doprowadzenie spektaklu do właściwego kształtu plastycznego oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem kostiumów na podstawie opracowanych projektów do premiery spektaklu operowego "Łaskawość Tytusa" Wolfganga Amadeusza Mozarta, którego premiera planowana jest w Operze Bałtyckiej w Gdańsku w dniu 7 października 2023 r.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie scenografii i rekwizytów według projektu scenografa do premiery opery "Latający Holender" Richarda Wagnera. Termin premiery, 15 lipca 2023 r., Opera Leśna w Sopocie, prezentacje w Operze Bałtyckiej w sezonie 2023-2024.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - dyrygowanie spektaklami operowymi "Latający Holender" Richarda Wagnera produkcji Opery Bałtyckiej w Gdańsku w dniach 15 i 17 lipca 2023 r. w Operze Leśnej w Sopocie.

Informacja o udzieleniu zamówienia - wykonanie elementów dekoracji scenicznych według projektu scenografa do premiery operetki "Księżniczka Czardasza", w terminie do dnia 27 kwietnia 2023 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Księżniczka czardasza".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Don Kichot".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - opracowanie projektów kostiumów wraz z charakteryzacją, nakryciami głowy i obuwiem oraz nadzór procesu wykonania ww. projektów do wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - scenografia wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - reżyseria wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - dyrygowanie próbami solistów do premiery oraz dyrygowanie - przygotowanie orkiestry do premiery opery "Latający Holender".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - kierownictwo muzyczne wielkoobsadowej premiery opery "Latający Holender".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych "Król Roger".

Informacja o udzieleniu zamówienia - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych pt.: "Koncerty wielkanocne".

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - wykonanie elementów dekoracji scenicznych według projektu scenografa.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - zapewnienie udziału dyrygentów w spektaklach operowych i baletowych w I kwartale 2023 r.

Informacja o udzieleniu zamówienia - doangażowanie tancerzy baletowych do spektakli "Don Kichot" 6, 7, 8 stycznia 2023 r.