Opera Bałtycka

wersja dla słabowidzących

Zasady bezpieczeństwa

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W OPERZE BAŁTYCKIEJ

1. Na spektakl przyjść mogą wyłącznie osoby zdrowe. Osoby, które mają potwierdzenie lub podejrzenie zakażenia koronawirusem oraz niestosujące się do obowiązujących zasad nie będą wpuszczane na teren Opery.

2. Na terenie Opery należy zakrywajać usta i nos. Przed wejściem do Opery będzie możliwość zakupu maseczki w maseczkomacie. Obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust przez cały pobyt w Operze Bałtyckiej.

3. Opera otwarta będzie na godzinę przed spektaklem – należy przyjść tak, aby nie tworzyć kolejek. W przypadku tworzenia się skupisk należy zachować bezpieczną odległość 2 m.

4. Zdezynfekuj dłonie przed wejściem do Opery oraz dezynfekuj je często przebywając na terenie Opery.

5. Wypełnione oświadczenie o swoim stanie zdrowia należy oddać obsłudze bileterskiej. Oświadczenie można pobrać ze strony Opery (zakładka). Będzie możliwość wypełnienia oświadczenia na miejscu, zalecamy jednak przyniesienie wypełnionego druku.

6. Szatnia będzie nieczynna. Okrycie wierzchnie należy zabrać ze sobą na widownię.

7. Na godzinę przed spektaklem zamknięta zostanie kasa biletowa – prosimy o wcześniejszy odbiór biletów.

8. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez obsługę bileterską – osoby, które nie będą się stosowały do wytycznych, nie będą wpuszczane bądź będą wypraszane z terenu Opery.